AUTOLAWETA - BELGIA HOLANDIA NIEMCY TEL 509 125 682 transport samochodow

Transport samochodów z Holandii do Polski


tel: +48 509 125 682

Firma Auto Handel Zimny zajmuje się transportem samochodów z całej Uni Europejskiej. Njczęœciej jednak realizujemy transport samochodów z Holandii
Trasa Holandia - Polska jest obsługiwana systematycznie 2 razy w tygodniu.Dowozimy samochody w każde miejsce w Polsce
Transportem zajmujemy sie od 9 lat
Ceny sa uzgadniane indywidualnie. Zależne od długœci trasy oraz wagi samochodów.
Wozimy również zestawy samochodów od 3 do 9 szt (LORA LOHR)

Organizujemy transport łaczony. W transporcie łaczonym cena za jedno auto z Holandii do np.:
Laweta Holandia Polska od 1200zl
Transport samochodu Amsterdam - Warszawa
Transport samochodu Utrecht - Katowoce
Transport samochodów Venlo - Gdańsk
Laweta z Rotterdam - Rzeszów
i inne miasta

Import samochodów z Holandii

Wiele osób decyduje się na kupno samochodów za granicą ze względu na ich bardzo dobry stan techniczny czy też okazje cenowe. Holenderskie pojazdy cieszą się szczególną popularnością wśród Polaków, głównie dlatego, że Holendrzy są znani z dbałości o samochody. Regularne serwisowanie i użytkowanie na drogach o wysokiej jakości nawierzchni sprawia, że nawet kilkuletnie auta jeżdżą jak nowe. Sprowadzając samochód z Holandii, należy pamiętać o załatwieniu niezbędnych formalności. Firma Auto Handel Zimny to specjalista w tej dziedzinie.

Wywóz samochodu z Holandii – wymagane dokumenty

Dokumenty potrzebne do wywozu samochodu z Holandii to:

dowód rejestracyjny – Kentekenbewijs. To plastikowa karta z chipem zawierająca informacje o pojeździe i właścicielu.

umowa kupna-sprzedaży – transakcja powinna być sfinalizowana umową kupna-sprzedaży, którą najlepiej sporządzić w dwóch językach. Umowa przyda się przy wyrejestrowaniu samochodu na miejscu oraz rejestracji pojazdu w Polsce. Poza tym jest ona dokumentem gwarantującym dochodzenie swoich praw w przypadku jakichkolwiek problemów. Powinny znaleźć się w niej podstawowe informacje – dane stron zawierających umowę, dane pojazdu, cena, miejsce i data zawarcia umowy oraz podpisy kupującego i sprzedającego.

wymeldowanie z RDW – wyrejestrowanie samochodu to koszt ok. 10 euro. Przy wymeldowaniu z RDW niszczone są tablice rejestracyjne. Możliwe jest wykupienie tablic zjazdowych (koszt około 120€), ważnych przez 14 dni – tak więc tyle czasu mamy na samodzielne przewiezienie samochodu po drogach publicznych. Tablice eksportowe mogą zostać wydane wyłącznie, jeżeli pojazd posiada ważne badanie techniczne APK. Jeśli data ważności przeglądu wypada wcześniej niż 14 dni po zakupie tablic wywozowych, są one ważne wyłącznie do tego dnia. Chcąc samodzielnie przetransportować auto, musimy także wykupić ubezpieczenie. Co istotne, tych kosztów można uniknąć, zlecając transport samochodu profesjonalnemu przewoźnikowi.

Auto Handel Zimny – profesjonalna firma transportowa Firma Auto Handel Zimny oferuje transport samochodów ze wszystkich rejonów Holandii do wszystkich województw w Polsce. Trasa Holandia – Polska jest obsługiwana systematycznie 2 razy w tygodniu. Jesteśmy zaufanym przewoźnikiem z 9-letnim doświadczeniem w branży. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do klienta, między innymi jeśli chodzi o uzgadnianie cen, które są zależne od długości trasy oraz wagi samochodów. Zajmujemy się transportem pojedynczych aut, jak również wozimy zestawy samochodów (LORA LOHR). Organizujemy także transport łączony. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.